Type Specialty Praktijk - open water
Cursustype
All
Duikinitiatie
EHBO/Zuurstof
Freediving
Mermaid
Open Water
Specialty
Professional
Technisch duiken
Type Specialty
All
Theorie
Praktijk - open water
Praktijk - zwembad/indoor
Event Location
All
Boschmolenplas
Kiekuut
Lago Beveren
Lot, Frankrijk
Privé zwembad - Stekene
Put van Ekeren
ScubaXP
Sinbad
Steengroeves (Barrage, Rochefontaine, Vodelée, ...)
Transfo
VITA Scheldebad
Zeeland
februari

Korte beschrijving
De winter is ideaal voor het werken aan jouw duikvaardigheden – deze Extended Range Foundations cursus op 14 & 15 februari bestaat uit 4 sessies die zowel op Ekeren als in Transfo kunnen worden ingepland, dit wordt gedaan in overleg met de overige deelnemers en de instructeur.
Praktisch verloop:
- 4 duiksessies verdeeld over 14 & 15 februari
- Locatie: Ekeren of Transfo (let op, inkom Transfo is niet inbegrepen in de prijs).
Kan je niet starten op deze datum ? Neem contact met ons op via email en we bekijken een alternatieve mogelijkheid, de lessenreeks is gegarandeerd vanaf 2 deelnemers.
Location
Transfo
Transfostraat 5
Time
februari 14 (Zaterdag) - 15 (Zondag)
Inschrijven
Inschrijvenmei
02meiHele dag07SSI Cave DivingBasisopleiding grotduiker

Korte beschrijving
Wil je graag leren grotduiken, wij doen beroep op onze instructeur Kevin om jou hierbij te begeleiden. Deze opleiding wordt georganiseerd van 2 tot 7 mei 2026 en zal plaatsvinden in Lot, Frankrijk.
De planning wordt in overleg met de deelnemers gefinaliseerd, samen worden ook alle praktische afspraken gemaakt. Let verblijf & transportkosten zijn niet inbegrepen in de cursusprijs, noch de gassen of eventueel huurmateriaal voor deze sessies.
Meer informatie via info@scubaxp.be
Inschrijven kan via de knop hieronder (of via mail) – bij publicatie van dit evenement zijn er nog 2 plaatsen beschikbaar.
Location
Lot, Frankrijk
Time
mei 2 (Zaterdag) - 7 (Donderdag)
